9 czerwca 2016 Udostępnij

Catering na wesele - wszystko, co musisz wiedzieć.

Organizując imprezę weselną, powinniśmy przemyśleć i zaplanować nawet najdrobniejsze szczegóły każdej minuty naszego najważniejszego w życiu dnia. Wybór kwiatów, sukienki czy sali balowej to tylko kilka z decyzji, jakie musimy podjąć. Oczywiście możemy skorzystać z profesjonalnej pomocy wedding plannera, jednak nie każdy preferuje tego typu usługi oraz nie każdego stać na taki spory wydatek.

Jeżeli zdecydujemy się na samodzielną organizację imprezy, warto jednak pomyśleć nad jedzeniem z firmy cateringowej. Minęły już dawno czasy, w których tego typu firmy próbowały wcisnąć swoim klientom produkty kiepskiej jakości. Obecnie każda firma cateringowa nie może pozwolić sobie na żadne niedociągnięcia czy nieświeże jedzenie.

Bardzo dużym udogodnieniem jest to, że firmy kateringowe pozwalają nam wybrać jakie dania mają być serwowane na naszej imprezie weselnej. Możemy wybrać praktycznie wszystkie możliwe potrawy – oczywiście, jeżeli wybierzemy coś nietypowego, to cena za catering będzie wyższa. Warto wybrać sporą ilość tradycyjnych dań jak schabowy z ziemniakami czy rosół. To są dania, które każdy z nas lubi i ceni ich walory smakowe. Dodatkowo warto wybrać z oferty firmy cateringowej kilka nietypowych dań jak np. sushi czy inne dania kuchni śródziemnomorskiej. Z pewnością takie menu ubarwi i uatrakcyjni nasze weselne stoły.

Aby goście po najedzeniu się spalili trochę kalorii, powinniśmy zadbać o dobrą i zachęcająca do tańca muzykę. Coraz więcej osób decyduje się na wybór wodzireja zamiast tradycyjnego zespołu muzycznego. Wodzirej bardzo dobrze radzi sobie z rozkręceniem każdej imprezy i potrafi poderwać do zabawy nawet najbardziej ponurego uczestnika naszego wesela.

To by było na tyle, jeżeli chodzi o organizację imprezy weselnej. Jeżeli w odpowiednio wczesnym czasie postaramy się i dopniemy każdą sprawę na ostatni guzik, to bez obaw możemy przystąpić do ucztowania i zabawy weselnej, której nie zapomnimy przez wiele długich lat, a zdjęcia wykonane na imprezie będą nam o niej przypominały.