9 czerwca 2016 Udostępnij

Jak i gdzie urządzić studniówkę w okolicach Lublina?

Lublin to bardzo piękne i urokliwe miasto. Ma swój specyficzny klimat i jest nazywane miastem studentów. Spowodowane jest to umiejscowieniem w nim kilku dużych uczelni państwowych oraz prywatnych. Lublin to też szkoły średnie a jak mowa o szkołach średnich to należy wspomnieć też o studniówkach, które zbliżają się wielkimi krokami. Zapewne wielu z tegorocznych maturzystów zastanawia się gdzie urządzić swoją studniówkę. Jednym z takich ciekawych miejsc jest Dworek Arkadia leżący w bliskiej okolicy Lublina.

Organizacja każdej imprezy nie tylko studniówkowej to duża odpowiedzialność oraz spore wyzwanie organizacyjne i planowe. Osoba odpowiedzialna za całość przygotowań powinna zatroszczyć się o salę, zespół pub wodzireja oraz o jedzenie i napitki. Jeżeli w grę wchodzi zlecenie organizacji imprezy i wynajęcie sali np. w wyżej wspomnianym dworze Arkadia, to większość spraw organizacyjnych będziemy mieli z głowy. Właściciele oraz pracownicy tego typu obiektów zajmują się organizacją imprez masowych i okolicznościowych już od wielu lat i jeżeli nie mamy głowy do załatwień i planowania, to warto zlecić to właśnie takiej profesjonalnej firmie.

Należy zaznaczyć, że nie tylko organizację sali oraz muzyki możemy zlecić w dworze Arkadia. Firma oferuje także profesjonalny i bardzo zróżnicowany catering dla swoich gości. Z opowieści wiadomo, że potrawy serwowane przez nich są przepyszne i zachwycą podniebienie nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy. Catering jest też bardzo tani. Firma jest bardzo konkurencyjna, jeżeli chodzi o rynek Lublina oraz okolic.

To czy zdecydujemy się na samodzielna organizacje imprezy studniówkowej, czy też zlecimy ją profesjonalnym firmom, zapewne zależeć też będzie od funduszy, jakie posiadamy na ten cel. Jeżeli jednak dysponujemy odpowiednią ilością gotówki, to nie mamy się co zastanawiać i podjąć jedyną słuszną decyzję, czyli zlecenie organizacji tego wyjątkowego wieczoru profesjonalistom.