9 czerwca 2016 Udostępnij

Czy warto korzystać z usług firm cateringowych?

Decydując się na organizacje imprezy na większą ilość osób, stajemy przed dużym wyzwaniem. Oczywiście możemy większość spraw zrobić sami, jednak nie jest to ani łatwe, ani opłacalne. Coraz więcej osób decyduje się na zlecenie wszystkich obowiązków związanych z organizacją imprezy profesjonalnym firmom. Taką firmą jest właśnie Dwór Arkadia.

Jest to jeden z najpopularniejszych obiektów pełniących funkcję sali balowej, sali konferencyjnej lub miejsca, w którym możemy zorganizować imprezę firmową. Szczególnie w okresie wiosennym i letnim nasz pensjonat cieszy się ogromną popularnością wśród osób organizujących ceremonie ślubne oraz imprezy weselne.

Nasza w pełni kompleksowa i profesjonalna obsługa zapewni każdemu z naszych gości maksymalne doznania oraz pełen komfort i wypoczynek. Zapewniamy m.in. organizację imprez okolicznościowych lub spotkań biznesowych. Świadczymy także usługi cateringu oraz obsługujemy imprezy masowe, w których wymagane są smaczne potrawy, oraz najwyższa kultura obsługi.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest prawidłowe przygotowanie oraz podanie dań na imprezach jak wesela lub chrzciny. Nasza firma zajmuje się tego typu zleceniami od wielu już lat i posiadamy wymagane doświadczenie. Nasi wszyscy klienci zadowoleni są z naszych usług oraz polecają je swoim znajomym, oraz bliskim, którzy także szykują się do ważnych życiowych imprez.

Nasz dworek oferuje staropolskie dania o tradycyjnych recepturach oraz dania nowoczesnej kuchni dedykowane dla młodszego pokolenia. Dla nas nie ma znaczenia czy organizowany jest bankiet, czy też duża impreza jak wesele, czy spotkanie firmowe dużych przedsiębiorstw. Do każdego zlecenia i zadania podchodzimy z należytą dokładnością i dokładamy wszelkich starać się, aby Twoje idealne chwile nie zostały zakłócone przez nieprzewidziane sytuacje. My zajmujemy się całą organizacja Twojej imprezy, więc możesz spokojnie zająć się gośćmi i dobrą zabawą. Zapraszamy serdecznie do naszego dworku oraz do skorzystania z naszych usług gastronomicznych.